Banka Sicili Bozuk Olana En Az 50 Bin TL Kredi!

Sicili kötü olana kredi veren bankalar var mı? Cevap çok açık! Evet, doğru uygulanırsa! 2022 yılında sicili olumsuz olanlar kredilerini bu şekilde nasıl çekebilir diye merak ediyorsanız sayfamızda bunun cevabı aşağıda verilmiştir. Gecikme nedeniyle kara listeye alınanların birçoğu dediğimiz gibi %100 teminatlı kredi aldı. Kötü bir kredi almak istiyorum diyorsanız, kesinlikle bu yöntemi bu nedenle deneyin derim. Ziraat, Vakıfbank ve hatta Halkbank gibi devlet bankaları tarafından dahi bireysel ihtiyaç kredinizin onaylandığını göreceksiniz.

Bu 3 devlet bankası dışında sicili bozuk olanlara kredi veren başka bankalar da var dersen sizi hiç aldatmam. Çünkü ne yazık ki hiçbir banka sicili kara listeye alınan ve kırmızı kalemle çizilenlere ihtiyaç kredisi vermeyecektir. Acil bir krediye ihtiyacınız varsa, ancak 1 saat içinde acil nakit krediye mi ihtiyacınız var? Bahsettiğim yöntemleri de sağlayabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Hangi bankaların sicili bozuk olanlara kredi verdiğini sormalısın. Hiçbir bankanın size kredi vermediğini söyleyebilirim. Ancak, özellikle son zamanlarda, kredi faiz oranlarındaki artış. Yaşanan ekonomik darboğazın çok daha fazla hissedilmesi. Bankaların işlem hacimlerini ciddi şekilde azalttı. Bu sebeplerden dolayı! birçok banka kredi kullandırabilmek için KKB not ortalamalarını revize etmek zorunda kalmıştır. Bu nedenle daha önce 1000 puanın altında kredi vermeyen bankalar artık ihtiyaç kredisine onay veriyor. Bankalar, kredi vermek için not politikalarını yeniden düzenliyor.

Sicili-Bozuk-Olanlara-Hangi-Bankalar-Kredi-Veriyor

Müşterilerini bu olanakları sicili bozuk olsa da sağlarken ancak bir detayı dikkat etmeyi de imal etmemeyi elden bırakmamıştır. Bu detay ise şudur.

KKB sicil puanlarını 3 aylık periyotlar içinde güncellemektedir. Bankaların ekranlarına ise müşteri puanlarını en fazla 6 ayda bir güncelleyerek işlemektedir. Bu süre zarfında şayet kredi puanınız artan bir grafik içinde yer alıyorsa, siciliniz daha önce bozuk olsa dahi krediniz onay alabilmektedir.

Artan not ortalamasına sahip olmanız halinde böylelikle bankalar sizi iyi niyet içerisinde gömüş olacaklardır. Bundan ötürü de kredi puanınızın tamamen olumlu haline gelmesine beklemeksizin kredi çekmenize artık onay vereceklerdir. KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir? de bahsetmiş olduğum adımları sağlayarak bu iyi niyeti sizler de sergileye bilirsiniz. Peki, iyi niyet göstergeniz dahilinde sicili bozuk olanlara bu olanakları sağlayan bankalarımız hangileridir.

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Vakıfbank

Salgın hastalık nedeniyle en az 5.000 TL kadar sicili bozuk dahi olsa bir çok bireyselin ihtiyaç kredisine onay vermiştir. Ziraat bankasının sosyal hayatı desteklemek amacı ile başlatmış olduğu krediyi isterseniz https://bit.ly/3e0UNUz buradaki bağlantıdan sizde inceleye bilirsiniz. İncelediğiniz de sizler de göreceksiniz ki, bu kredi paketiyle evinizin ihtiyaç duyduğu beyaz eşya alabilir, tatile bile gidebilirsiniz.

 • Aktif Bank
 • Türkiye Finans Katılım

Bu iki bankamız ise en düşük kredi notuna sahip olsanız dahi kredi imkanlarını bir çok tüketiciye sağladığı bilinmektedir. İsmini saymış olduğu bu 3 devlete ait 2 ise özel bankadan istediğine böylece kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama, bana sorarsanız içinde bulunduğumuz bu salgın hastalık sebebi ile kesinlikle devlete ait olan bankalara kredi başvurusunda bulunmanızdır.

 • Devlete Ait Bankalar Hangileri? Tam 8 Tane Var da diğer tüm bankaların isimlerini göre bilirsiniz.

Böylelikle hem düşük faizli imkanlardan yararlana bilir, hem de kesin olarak krediniz onay alır. Şayet olurda alamazsanız da,

 • 2020 yılının sonuna kadar var olan kredi ve kredi kartı borcunu kapatan yada yapılandırma yapanlar. Sicil Affı Yasasından Yararlanarak Nasıl Kredi Çekilir? de bahsetmiş olduğum şekilde başvuruda bulunarak tüm bankalardan kredi çekmenizin önü açılmıştır.

Mutlaka bu bahsetmiş olduğumuz yolu deneyiniz. Böylece er yada geç siciliniz bozuk dahi olsa bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Konut Kredisi Çıkar Mı?

Sicili bozuk olanlara konut kredisini her bankanın yine vermeyeceğini belirtmek isterim. Bir çok tüketici satın alınacak olan konuta ipotek konulduğu için sicili bozuk olsa dahi kredisi onay alacak zannetmektedir. Sicili bozuk olanlara konut kredisi çıkar mı? sorusunu yanıtlamadan önce bu nedenle bu yanlış algıyı açıklamak istiyorum. Böylece şer konuluyor diye her bankadan neden konut yada araç kredisi kullanamayacağınızın sebebini de öğrenmiş olacaksınız.

Bankalar her türlü kullandıracak oldukları krediler de ilk olarak müşterisinin kredi düzenleme ödeme alışkanlığına bakar. Her ne kadar da konut yada araç kredilerini rehinli bir şekilde vermiş olsa da şayet müşterisi çekmiş olduğu krediyi vaktinde ödemezse araya yasal prosedürler girer. Bundan ötürü de banka vermiş olduğu paranın faizini alamaz, bunun üstüne bir de avukatlık masrafı ödeye bilir. Bu sebepten ötürü sicili bozuk olanlar her bankadan konut kredisi çekemezler.

Yukarıda özel olarak sizler mavili beyazlı olarak sicili bozuk olanlar konut kredisi çekememe nedenini açıkladım. Ben bankaların neden sicili bozuk olanlara konut kredisi vermediğine hak verdim. Şayet sizler de benim gibi düşünüyor ve ufakta olsa hak veriyorsanız, konut kredisi kullana bilmek için belli başlı adımları atmaya şimdiden başlamalısınız. Bu adımlar nelerdir diyorsanız, 3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör! sayfamızı bir ziyaret edin derim. Yada aşağıda sizleri yakından ilgilendiren sicil affı yasasını takip edin!

Sicili Bozuk Olanlara Af Geldi Mi? Son Dakika Gelişmeleri BURADA!

Ekonomin ilerleye bilmesinin tek temel şartı tüketimin sağlana bilmesidir. Her ne kadar üretim olur ise olsun şayet tüketim olmazsa ekonomi asla olumlu sinyaller vermez. Bu sebepten ötürü üretime karşılık tüketim arzının muhakkak oluşması gerekmektedir. Tamam! market alış verişleri yada belki de ev elektrik yada elektronik harcamalarınız için toplu bir paraya ihtiyaç duymazsınız. Fakat, konut gibi yada araç alımlarında bir çoğumuz banka kredilerini kullanırız.

Lütfen konut deyip geçmeyelim! Bir konutun inşasından seramik, beton, laminat parkeciler, fayansçılar, açıcılar, kapı üreticileri, boyacılar dan tutunda üretim ve hizmet alanında bir çok kişi gelir sağlamaktadır. İnşaatlarda çalışan işçiler, plan proje de yer alan mühendisler, satışlarındaki arabucuları saymıyorum bile.

Sicilimiz bozuk ise de ne yazık ki! bu olanaklardan yararlanamayız. Kredi kullanan kitlenin büyük bir bölümünün de banka sicillerinden dolayı kredi kullanamıyor olması. Ekonomideki dengeleri kontrol eden devlet kurumlarını muhakkak bugün olmazsa yarın sicil affı yasasını için harekete geçirecektir.

 • Banka sicili bozuk olanların sıklıkla nakit sağladıkları bir yöntemden sizlere bahsettim. Hem de her şeyi ile şeffaf bir şekilde. Size kalan tek şey ise Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi sayfamız da bu söylediklerimi teyit etmenizdir.

Ancak, benim sicil affı yasasının çıkması ile birlikte düşündüren bir konunun da olduğunu paylaşmak istiyorum. O ise geçmiş senelerde yaşamış olduğum deneyimden kaynaklı. Hatırlayanlarız da zaten anlatınca bana hak verecektir. Bundan bir kaç yıl önce Devletimiz sicil affı yasasını çıkarmıştır. Fakat, yasa çıkmasına karşın bunu ne yazık ki hiç bir banka dikkate almadı. Yine bildiklerini okuyarak, müşterilerinin kredi puanlarına göre kredi onayı sağladılar. Bu nedenle bence hiç kimse sicil affı yasasına bel bağlamasın. Umut bağlayacaklar için ise yine bu bağlık altında banka kredi sicil affı yasası çıkarsa da muhakkak ivedi bir şekilde paylaşacağımı da bilmesini isterim.

Sicili Bozuk Olanlara İpotekli Kredi Veren Bankalar

Bankaların sicili bozuk olanlara kredi vermemesinin iki tane nedenin ne olduğunu biliyor musunuz? Birincisi müşterisinin çekmiş olduğu krediyi zamanında ödeyip ödemeyeceği kayısıdır. İkinci ise vermiş olduğu krediyi geri alıp alamayacağıdır. Bu sebepten ötürüdür ki! Bir çok banka sicili bozuk olanlara ipotekli yani rehinli kredi verir. Böylelikle, kredi kullandırmış olduğu müşterisi taksitlerini ödemezse bile ana parasını rehin koyduğu taşınmazı ihale ile satarak geri almış olur. Sicili bozuk olması halinde ipotekli olarak kredi verir mi bilinmez ama rehinli bir şekilde tüketici kredisi veren bankalar hangileridir derseniz de sizlere şu sıralamayı oluştura bilirim.

 • Denizbank
 • Garanti BBVA
 • AKBANK
 • VAKIFBANK

İpotekli krediler de kullanılacak en yüksek miktar evin değerinin %80 kadar olduğunu hatırlatmak isterim. Bu da şu anlama gelir ki, 100.000 TL değerinde bir eve sahipseniz en çok 80.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Bir çoğunun geri ödeme planı ise ihtiyaç kredisinin en üst vadesi kadardır. Ödeme periyotları da ayda bir olarak oluşmaktadır. Lakin ipotekli ihtiyaç kredisi listemizde öyle bir banka var ki! Hem krediyi 3 ay ödemesiz veriyor hem ise taksitlerini 3 ayda 1 olacak şekilde oluşturuyor. Bu banka hangisi diyorsanız da sizlere sağlamış olduğu imkanlarla birlikte aşağıda yer verdiğimi belirtmek isterim.

3 ayda 1 taksit ödemeli olarak müşterilerine hem araç hem ise konut ipotekli olarak kredi sağlayan bankamız VAKIFBANK olmaktadır. Bankanın güncel olarak faiz oranları ve kesinti tutarlarını gösteren tablomuz ise aşağıdaki gibidir. (Günlük olarak faiz oranlarını ise bu bağlantımızdan görebilirsiniz)

Masraf AdıAsgari TutarAsgari OranıAzami TutarAzami Oran
İhbarname Ücreti15.00 TL0.00 TL15.00 TL0.00 TL
Hayat Sigortası364.75 TL0.00 TL364.75 TL0.00 TL
Kredi Tahsis Ücreti0.00 TL0.50 TL0.00 TL0.50 TL
Aylık Faiz Oranı0.00 TL%1.790.00 TL%1.79
Efektif Yıllık Faiz0.00 TL%36.780.00 TL%36.78

Bu faiz oranları 50.000 TL ipotekli kredi için hesaplandığını bilmenizi isterim. Ayrıca uygulanan sigorta kesinti miktarının da 35 yaşına kadar erkek müşteriler için ele alındığını söylemek isterim. Bizi en çok ilgilendiren ise kuşkusuz ki kredinin faiz oranı sanırım. Faiz oranı kaç diyenler de yine tablomuzda bunu mavi renkle görebilirler. Bu faiz oranlarına göre geri ödeme tablosunu da aşağıda inceleye bilirler.

MiktarVade (Ay)3 Ay Sonraki İlk TaksitSonraki Taksit Tutarları
40.000 TL283.892,79 TL2.059,19 TL
40.000 TL303.785,04 TL1.951,44 TL
40.000 TL323.692,10 TL1.858,50 TL
40.000 TL343.611,20 TL1.777,60 TL
40.000 TL363.540,20 TL1.706,60 TL

Şartlar bana uygun diyorsanız ön başvurunuzu sadece 3 adımda BURADAN yapabilirsiniz. İpoteğim var ama sicilim bozuk olduğu için kredim onay almadı diyorsanız da o zaman sıkı durun. Çünkü nakit avans çekerek para ihtiyacınızı da karşıla bileceğiniz sizi teminatlı kredi kartı ile tanıştırmak üzereyim.

Sicili Bozuk Olanlar Kredi Kartı Nasıl Alabilir? Hangi Banka Veriyor?

Sicili bozuklar kredi kartı alamaz diyorsanız, bende sizlere bal gibi alabilir diyorum. Hangi bankalar veriyor diyorsanız da yine sizlere bahsetmiş olduğum şekilde şayet başvuru yaparsanız tüm bankalar diyorum. Bu kadar iddialı olmamın sebebini Gelir Belgesiz Kesin Onaylı Garanti Kredi Kartı Alma da geniş bir şekilde açıklamıştım. Bu nedenle burada hiç bir ayrıntısına girmeden nasıl alacağınıza doğrudan girmek istiyorum. Bunun için yapmanız gerekenleri ise tüm bankalar için aşağıda adımlıyorum.

 • Hangi bankanın kredi kartını almak istediğinizi ilk olarak bir belirleyin.
 • Bankaya ücretsiz olarak sadece kimlik belgenizle bir mevduat hesabı açın
 • Açtığınız mevduat hesabına bir miktar para yatırın.
 • Bireysel müşteriler departmanına gidin
 • Teminatlı kredi kartı almak istediğini beyan edin

Müşteri temsilcisi, kredi notunuzun değerini kontrol etmeden size doğrudan kredi kartı verecektir. Garanti ediyorum. Rekorum kırıldı dediğinizi yaptım ama kredi kartınız olmaz deyip duruyorsanız ben buradayım. Almadıysan bana mesaj at, söz veriyorum onaylayacağım.

Arkadaşlar banka siciliniz bozuk da olsa krediyi hat üzerinden kullanabilirsiniz. Komisyonsuz ve aracısız nasıl satın alabileceğinizi bir videoda anlattım.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.